Vesinikvesi

123,00

Laost otsas

Vesinikvesi nimetatakse Jaapanis tavaliseks veeks. See maitseb väga neutraalselt, sarnaselt puhastatud vee maitsele – värvitu, maitsetu ja lõhnatu. Vesinik ise on üks parimaid looduslikke antioksüdante, seega on vesinikveel tugev taastav funktsioon, mis võib neutraliseerida keha verd ja rakkudes sisalduvat aktiivset hapnikku (vabu radikaale).

Vesinikvees on rohkem antioksüdante kui A-, C-, E-vitamiinides või rohelises tees. Selle negatiivne potentsiaal ulatub kuni -550mV, mis on võimas ORP (hapniku vähendamise potentsiaal). Nii saab see pahaloomulist aktiivset hapnikku organismist täielikult eemaldada. Pahaloomuline aktiivne hapnik on paljude haiguste allikas, näiteks vähktõbi, tavalised degeneratiivsed haigused jne. Kui asetate tavalisse vette kerge terase, roostetab see. Kuid kui paned selle vesinikuvette, ei hakka see roostetama, kuna seal ei saa see oksüdeeruda. See on sarnane, kui vett juua. Enam pole vesi organismile kahjulik, vaid imab sisse ohtlikke vabu radikaale ja parandab seeläbi teie tervist.

Laost otsas

Kirjeldus

Vesinikveega seotud eelised

Vesinikvesi on parim antioksüdantide allikas. See sisaldab suurt vesiniku mahtu, negatiivset potentsiaali. See võib tasakaalustada keha pH-d ja tõhusalt vältida mitmesuguseid haigusi. Vesinikvesi siseneb rakukanalisse hõlpsalt, et osaleda metabolismis, et soodustada raku võõrutamist, suurendada raku hüdratsiooni ja tugevdada keha immuunsussüsteemi.

Täiustage immuunsussüsteemi

Parandage magamist

Võõrutus

Vananemisvastane

Vältige arteroskleroosi

Ennetage diabeeti

Vältige kõrge vere taset

Aitab kaotada kaalu

Kaunistav efekt

Kuidas vesiniku pudelis vesinik tekib?

Vee elektrolüüs (H2O) tekitab vesiniku ja hapniku gaasi ning nende mahu suhe on umbes 2: 1. Kui vesinikupudelis olevatele elektroodidele ja vette rakendatakse alalisvoolu, toimub lagunemisreaktsioon, mille tulemuseks on vesiniku ja hapniku tootmine. See rikastab vett vesinikuga. Katsetamisel on saadud vee pH 9, mis tähendab, et vesi on tervislikult aluseline. Kui see vesi lisatakse seejärel leelistuskolbi, tõuseb vee pH veelgi 12-ni.

Soovitused

Soovitatav päevane joogikogus: 1,5–2L päevas.

Vee temperatuur: toatemperatuuril 15-20C.

Joogiprogramm: 6-8 korda päevas klaasi 150-200 ml korraga.

Vesinikveepudel on viimane leiutis, mis pakub tugevat antioksüdantset vesinikurikast vett. Veefiltreid pole vaja vahetada. Tundke energiat ja värsket parema hüdratatsiooniga. Võimas antioksüdantvesi immuunsüsteemi ja rakkude kaitse tugevdamiseks.

Vesinikravi ja diabeet

Diabeediuurijad kasutavad praegu suhkruhaigete abistamiseks vesinikgaasiteraapiat. Gaas vesinikku tuntakse ka kui vesinik-, aatom-vesinik- või molekulaarset vesinikku ja see on väga ainulaadne antioksüdant. See on nii väike, et läbib rakumembraane, sealhulgas hematoentsefaalbarjääri. Seetõttu võib sellel olla kaugeleulatuv positiivne tervisemõju igale keha rakule. See võib võidelda isegi kõige laastavamate vabade radikaalidega ning ei avalda kahjulikku mõju kehale ega keskkonnale. Vabade radikaalide kahjustused ja krooniline põletik on need kaks põhjust, miks diabeetikutel on sellised üldised terviseprobleemid hilisemas elus.

Molekulaarsel vesinikul ehk vesiniku antioksüdantide molekulidel (H2-) on ainulaadsed omadused, mis võimaldavad neil pääseda rakkudesse ja võidelda vabade radikaalidega seal, kus ükski teine ​​antioksüdant ei saa. See on eriti kasulik diabeetikutele, kuna neil on nii palju tüsistusi, mis on seotud nende diabeedi põhjustatud vabade radikaalide kahjustustega. Diabeetikud on suure eduga kasutanud ioniseeritud vett, milles on palju vesinikgaasi. Kas see pakub ravi? Mitte selles mõttes, et see parandab saarekeste rakke, kuid pakub ennetamist paljudele vabade radikaalide põhjustatud seisunditele, mis ähvardavad ja vaevavad diabeetikuid.

Toote spetsifikatsioon

Maht: 500 ml

Laadimisperiood: 2 tundi

Enne aku uuesti laadimist tuleb vett teisendada: 50 korda

Põhiomadused:

  1. Tassi materjal: Eastman tritan
  2. Kupumaterjali vananemisvastane, vastupidavus hüdrolüüsile, vastupidavus kõrgele temperatuurile, vastupidavus kukkumisest põhjustatud kahjustustele, kergesti puhastatav.
  3. Toodete materjal ei sisalda plastifikaatoreid, ohutus ja tervis
  4. Titaani plaatina elektrolüütiline elektrood, ülitõhus elektrolüüs, pikk tööiga.
  5. vesinikusisaldus 800ppb, negatiivne potentsiaal -220 kuni -550 mV.
  6. Liitiumakude kasutamine, aku pikk kasutusiga.