Suukaudne vedelik Sanbao

123,00

Laost otsas

Suukaudne vedelik Sanbao on välja töötatud suukaudse vedeliku Phonix baasil, sisaldab 80%  korditsepsi, mägisipelga ja läikvaabiku ekstrakti. Igas pudelis on mõned sipelgaekstrakti terad. Tootmine hõlmab sipelgaid nende rakumembraanide külmutamise ja tükeldamise teel, kasutades sub-nanomeetrilisi tehnoloogiaid koos krioekstraheerimisega.

Laost otsas

Kirjeldus

Erinevad häirete näidustused ja soovitatav kasutamise kestus:

Reumatoidartriit ja muud liigesehaigused kasutada mitu kuud

B- ja C-hepatiit kasutada mitu kuud

  1. tüüpi diabeet ja 1. tüüpi diabeedi tüsistuste ennetamiseks kasutada mitu kuud

Hingamisteede organite haigused – bronhiit, krooniline kopsupõletik, kopsuemfüseem ja bronhiaalastma- kasutada mitu nädalat kuni mitu kuud ja kopsutuberkuloosi korral kauem.

Nohu, sinusiiti ja keskkõrvapõletik – tilgutada paar tilka kõrva või ninna kaks korda päevas, kuni sümptomite kadumiseni.

Urogenitaaltrakti haigused– kasutamine mitmest nädalast mitme kuuni. Eesnäärme hüpertroofia ja adenoomi, vähenenud potentsi, spermatorröa ja enneaegse seemnepurske korral kasutada meestel mitu nädalat kuni mitu kuud. Naiste noktuuria, menstruatsioonitsükli häirete, vaagnapiirkonna valu korral kasutada mitu kuud.

Vähieelsed seisundid ja pahaloomulised kasvajad, eriti keemia- ja radioteraapia ajal, läbida 1–2-osaline kuur. Vähktõve ja hematoloogiliste haiguste korral soovitatakse korditsepsivedelike üksteise järel juua kordamööda Phoenixi ja Sanbao eliksiire. Endokriinsüsteemi ja urogenitaaltrakti juhtumite ning ajuvähi korral võib lisada Linchzhi kapslite annuseid.

Kõrgenenud lipiidide, kolesterooli ja trüglütseriidi sisaldus veres – kasutada vähemalt 2 kuud või kuni laboratoorsete analüüside tulemus on normaliseerunud.

Ennetav kasutamine: täiskasvanutele 3–5 ml päevas, 1–2 kuud.

Lastele määratakse Sanbao`t äärmiselt ettevaatlikult, kuna stimuleerib vereringet kuseteedes ja reproduktiivsüsteemi. Lastele on ennetava meetmena tavaliselt ette nähtud suu kaudu manustatav vedel Phoenix.

Peamised koostisosad: Hiina korditseps 80%, Linchzhi 8%, mägisipelga ekstrakt, Šhiitaki seened ja Himalaja mesi

Pakend: 4 pudelit, 4×30 ml

Kehtivusaeg: 18 kuud alates valmistamiskuupäevast

Säilitamine: pimedas ja kuivas kohas, pärast avamist hoida jahedas