Suu kaudu manustatav vedelik “Sanqing”

123,00

Laost otsas

Suu kaudu manustatav vedelik “Sanqing” on kõige tõhusam looduslik toode, mis on loodud Hiinas organismi puhastamiseks. Toodet soovitatakse hüperlipeemia all kannatavatele inimestele, seedetrakti põletiku, akne, pigmendilaikude korral. Organismi täielik puhastamine ja toksiinide eemaldamine on tagatud juhtudel, kui suukaudset vedelikku kasutatakse puuviljapastaga “Meigui”.

Funktsionaalsed efektid: puhastab soolestikku, puhastab toksiine organismist, puhastab verest lipiide, leevendab kõhukinnisust, tulemuslik enteriidi ja gastriidi korral.

Laost otsas

Kirjeldus

Peamised koostisosad ja nende mõju:

Aloe geel – sisaldab 160 aktiivset komponenti, sealhulgas:

*Aloiin tugevdab organismi võitluses viirustega, aaloemütsiin saab edukalt hakkama vähirakkudega. Aaloe stimuleerib immuunsust, lisab elujõudu, aeglustab vananemisprotsessi. On efektiivne kõhukinnisuse, hemorroidide, haavade, südame-veresoonkonna jt haiguste korral.

*Oligosahhariidid – on kvaliteetsed, vees lahustuvad toitainerikkad kiud, mis parandavad seedetrakti tööd ja omavad märgatavat tervendavat toimet. See toimib kõhulahtisuse ennetamiseks, vähendab lipiidide sisaldust veres, tugevdab immuunsust ja omab muid kasulikke toimeid.

Kasutamine: kuni kaks pudelit päevas, tavaliselt 10 päeva jooksul, seda loetakse üheks protseduuriks, mida saab korrata. Parema efekti saavutamiseks soovitatakse kuuride vahel kasutada 3-päevast pausi. Täielikuks puhastumiseks kasutada vähemalt 15 päeva.

Kasutamise mõjud:

2–3 tunni jooksul pärast eliksiiri esimest kasutamist hakkavad seisvad väljaheited soolestikus lagunema, millele järgneb puhitus.

2 kuni 3 päeva pärast kasutamist hakkavad seisvad väljaheited eralduma soolestiku seintest. Väljaheide on vedel, väga ebameeldiva lõhnaga ja tume.

4–10 päeva pärast kasutamist on maos ja soolestikus vähem põletikulisi protsesse, ebameeldiv lõhn suust kaob, kõhukinnisus või kõhulahtisus kaob järk-järgult ning väljaheide on normaalse värvi ja kujuga.

Pärast 2–3 sellist kuuri normaliseerub seedetrakti töö märgatavalt ning iste muutub regulaarseks. Järk-järgult kaob kõhukinnisuse ja toksiinide akumuleerumise tõttu ilmnenud naha karedus ja jume muutub tavaliseks roosaks. Halb hingeõhk kaob. Järk-järgult kaovad ka naha plekid, akne ja lööbed, kuna nende põhjused on kõrvaldatud.

Koostis: aaloe, oligosahhariidid, kitiin, hõlmikpuu

Pakend: 4 pudelit, 4x 30 ml

Kehtivusaeg: 18 kuud alates valmistamiskuupäevast

Säilitamine: pimedas jahedas kohas