“Luwei” tee

123,00

Laost otsas

“Luwei” tee on loodud vastavalt TCM (traditsiooniline hiina meditsiin) põhimõtetele, mis käsitlevad ravimite ja toidu ühtsust, Hiina kordütsepsidest pärit tooraine töötlemise parima kaasaegse tehnoloogia, Pu erhi tee (vanuses 3 aastat ja rohkem) abil. Tee eristub rikkaliku, värske, originaalse aroomi ja magusa maitse poolest. Regulaarsel kasutamisel parandav puer tee parandab seedimist, aitab eemaldada kehakaalu, vähendab veres lipiidide hulka, reguleerib arteriaalset vererõhku. Teel on ka võõrutus- ja kosmeetiline toime, see täiendab elutähtsat energiat, on tõhus diureetikum.

Laost otsas

Kirjeldus

Erinevad näidustused ja soovitatav kasutamise kestus:

Hüperlipeemia: 1-2 ravikuuri iga 3 kuu tagant (lipiidide sisaldus veres kontrolli all)

Diabeet: 1-2 ravikuuri iga 3 kuu tagant (lipiidide sisaldus veres ja uriinis kontrolli all); seda kasutatakse täiendava ravimeetmena.

Rasvumine: 1-2 ravikuuri mitu korda aastas

Ateroskleroos: 1-2 ravikuuri mitu korda aastas

Osteokondroos, artriit, artroos: 1-3 ravikuuri mitu korda aastas

Muud haigused: raviaeg määratakse individuaalselt, tavaliselt 1-2 ravikuuri aastas.

Tee valmistamine:

Ühest pakist teed saab pruulida 3-4 korda päevas võrdse intervalliga. Igal korral kastetakse sama pakk iga kord 1-3 minutiks täisklaasi kuuma (umbes 90 ° C) vette (esimesel korral piisab, kui oodata mõni sekund, kuni vesi on värviline). Õhtul on kordütsepi ja muude koostisosade kontsentratsioon väiksem, seepärast ei häiri uni. Üks ravikuur teega “Luwei” – 25 päeva. Tee saab kauem kasutada.

Peamised koostisosad: Pu erh tee, Loco (astralagus), salvei pookealused, ženšenn, krüsanteemide õied, jaapani kuslapuu

Pakend: 25 teepakki, 1 pakk – 2 grammi toorainet

Kehtivusaeg: 36 kuud alates valmistamiskuupäevast

Säilitamine: kuivas jahedas kohas