Linchzhi kapslid

123,00

Laost otsas

Linchzhi kapslid – peamisteks koostisosadeks on Linchzhi askospooride pulber ja hiina Korditsepsi e. hiina kedristõlviku (Cordyceps sinensis) mütseeliumi pulber. Nanotehnoloogia abil on lähtekomponentide rakumembraanid lõhustatud, mis on oluliselt tõstnud toote efektiivsust.

Laost otsas

Kirjeldus

Näidustused: tähelepanu- ja konsentratsioonivõime langus, atereskleroos, hajameelsus, mälu halvenemine, arenguhäired, eakate dementsus, migreen, nägemise ja kuulmise halvenemine, insuldi järgne taastumine, Alzheimeri ja Parkinsoni tõbi, epilepsia, depressioon, stress. Valu – radikuliit, osteokondroos, selgroo lülidevaheliste ketaste väljasopistumine.

Koostis: 50% Ganoderma e. hiina vaabiku (Ganoderma sinensis) mütseeli pulbrit , 30% Korditsepsi mütseeliumi pulbrit, 20% Linchzhi askospooride pulbrit.

  1. Ganoderma on hiina traditsioonilise farmakoloogia auväärne esindaja, mis rahvasuus kannab nime „Linchzhi rohi“ või „surematute pühakute rohi“. Välimuselt meenutab ta punga, kasvab metsikus looduses. Ammustest aegadest peale on Linchzhid kasutatud ravimina saja sündroomi ja saja haiguse puhul, sellepärast nimetataksegi teda „surematute pühakute rohuks“. Linchzhi tõstab organismi immuunsust ja tugevdab tervist. Temast on abi mitmete selliste haiguste korral, mis raskesti alluvad muudele ravimeetoditele. Kuni tänase päevani on Linchzhi ainuke THM (traditsioonilise hiina meditsiini) käsutuses olev naturaalne preparaat, mis on võimeline sisenema inimorganismi viide peameridiaani (Süda, Maks, Kopsud, Põrn, Magu). Viimastel aastatel on tunduvalt sagenenud vähki haigestumine. Samas kasutatakse vähi ravimisel peamiselt selliseid meetodeid ja preparaate, mis on suunatud vähirakkude jagunemise ja kasvu pärssimisele. Paraku ilmnevad selliste vahendite ja meetodite kasutamisel mitmed kõrvalnähud. Linchzhi hoiab ära kõrvalnähtude tekke ning suurendab samal ajal ravi efektiivsust. Linchzhi sisaldab märkimisväärses koguses Linchzhi hapet ja orgaanilist germaaniumi, mis on võimelised hävitama vähirakke. Linchzhi suudab peatada vähirakkude metastaaside levikut, pärsib valuaistinguid, pikendab eluiga. Tänapäeval loetakse Linchzhid üheks efektiivseimaks naturaalseks vähivastaseks vahendiks.
  2. Hiina korditseps. Kõrvuti ženšeni ja pantidega (hirvepulli sarved) kuulub Korditseps „HTM pärlite kolmikusse“. Eriti väärtuslikuks peetakse hiina korditsepsi, mille levialad paiknevad Hiina lääneosas, Tiibeti kõrgmäestikus ja Zinghai-Tiibeti platool. Korditsepsi ümbritsevad müüdid ja salapära, ta on tõeline HTM ja farmakoloogia pärl. Hiinas kasvavate ravimtaimede ravimiteaduslikus kogumikus on öeldud: „Korditseps siseneb kahte meridiaani – kopsude meridiaani ja neerude meridiaani . Ravib sadasid haigusi“. Ammustest aegadest on korditsepsi laialdaselt kasutatud köha ja astma, neerupuudulikkuse ja organismi üldise jõuetuse raviks. Eriti häid tulemusi on saavutatud bronhiidi, kroonilise kestva köha, organismi üldise nõrkuse, haigustele vastuvõtlikkuse, meeste impotentsuse, prospermia jm ravimisel. Vanad hiina klassikalise meditsiini allikad sisaldavad küllaltki palju andmeid korditsepsi kohta. „Hiina koondfarmakopöa“: korditseps on omaduste poolest magus ja soe; talle on omane soodne toime kopsudele ja neerudele, taastab seemet ja luuüdi, peatab verejooksu, kõrvaldab niiskuse; „Uus koondfarmakopöa“: korditseps on magusavõitu, stabiilne, kasulik neerudele, peatab verejooksu, kõrvaldab niiskuse ja köha sümptomid. Hiina ravimiteaduslikus kogumikus öeldakse: „Ravib kopsupuudulikkust, veriköha, köha, neerupuudulikkust, prospermiat, spermatorröat, sadu haigusi ja puudulikkusi“. Traktaadis Yao-sin-kao märgitakse: „maitse magusavõitu, kvaliteet soe, taastab seemet, on soodne elusainele, eriti taastab „elu väravaid“. „Kaasaegne rakenduslik farmakoloogia“: soovitab tuberkuloosi, ealise dementsuse, kroonilise köha, astma, veriköha, öise higistamise korral. Samuti kasutatakse aneemia, spermatorröa, ealise alajahtumise, liigse pisaravoolu jm. korral.
  3. Linchzhi askospoorid sisaldavad hulgaliselt aminohappeid, polüpeptiide, polüsahhariide, vitamiine, bioloogilist leelist, orgaanilist germaaniumi ja muid kasulikke koostisosi. Vähihaigetel parandab preparaat kiiritus- ja kemoteraapia ning operatsioonide taluvust, võimaldab tunduvalt kergemini taluda leukotsüütide arvu langust veres ja söögiisu puudust, mis võivad ilmneda operatsioonide või kiiritus- ja kemoteraapia tagajärjel. Parandab vähihaigetel organismi immuunfunktsioone, tõstab organismi vastupanuvõimet vähihaigustele. Linchzhi FOHOW kapslitele on iseloomulik kahekordne summaarne efekt – nii Linchzhi kui hiina Korditsepsi toime, mis: +aeglustab kasvajate arenemist + tugevdab südant, kaitseb maksa + reguleerib vererõhku + alandab suhkrusisaldust veres + vähendab väsimust + aeglustab vananemisprotsessi + avaldab rahustavat toimet + parandab une kvaliteeti + tugevdab keha + stimuleerib seemne produktsiooni + taastab nii seest kui väljast, aitab organismil jääda kaua nooreks. Soovitatakse: – kesk- ja vanemas eas inimestele – neile, kelle tervis on haiguse tagajärjel nõrgenenud – operatsioonijärgse taastumisperioodi ajal – kemoteraapia korral – tudengitele eksamisessiooni ajal.

Kasutamine: 1-2 kapslit päevas koos klaasi veega

Pakend: 24 kapslit

Kehtivusaeg: 18 kuud alates valmistamiskuupäevast

Säilitamine: pimedas jahedas kohas