Haicao Gai kaltsium

123,00

Laost otsas

Haicao Gai kaltsiumi pehmed kapslid on toodetud rohelistest Liucao vetikatest, mida leidub looduslikult meres. Eksklusiivse töötlemistehnoloogia juurutamine annab võimaluse omandada täiesti uus toode, et taastada normaalne kaltsiumi sisaldus organismis. Samuti sisaldab see arvukalt vitamiine, sealhulgas beetakaroteeni, C, E, B ja teisi, koos kaltsiumiga ka selliseid mineraale nagu magneesium, jood, raud, seleen, tsink jt.

Laost otsas

Kirjeldus

Inimese organism omastab merevetikatest pärit kaltsiumi kergesti. Peab mainima, et Fohow kaltsium sisaldab B-rühma vitamiine, mis muudavad kaltsiumi soolestikus paremini imenduvaks. Järk-järgult tekib inimorganismis kaltsiumipuudus: 40-aastaselt on see tüüpiline 50% -l inimestest, 60- 90% -l inimestest põhjustab see lihtsalt väsimust, varajast vananemist, vähendab tähelepanuvõimet, tekitab lihasspasme, südame- ja veresoonkonna haigusi ning hingamisteede haigusi. Vanedes luukoe taastumisprotsess aeglustub ning väheneb luukoe maht, seetõttu suureneb osteoporoosi haigestumise võimalus.

Näidustused: vananemisprotsess; vitamiinide ja mineraalainete puudus; kilpnäärme alatalitlus; veresoonte seinte suurenenud läbilaskvus; allergia; diatees; nahahaigused (lööbed, ekseem ja psoriaas); osteoporoos; rahhiit; artriit; väsinud jalgade sündroom; spasmid jalgades; kliimakteeriline ja postklimakteeriline periood; luumurrud; kontsentratsioonihäired.

Koostis: merevetikatest pärinev kaltsium, taimeõli, želatiin.

Pakend: 100 kapslit

Kasutamine: kuni 2 kapslit päevas

Kehtivusaeg: 18 kuud alates valmistamiskuupäevast

Säilitamine: kuivas jahedas kohas.