Guasha massaaž – selg

35,0050,00

Selleks, et broneerida aeg, helista (+372 5228714) või kirjuta meile läbi kontaktvormi. Maksmise võimalus ka kohapeal.

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Guasha massaaž – selg

Loomulik ravimeetod. Massaaži teostatakse kraapides nahka probleemsetes kohtades kas metallist, luust, sarvest, kivist või poolvääriskivist kaabitsaga. Teraapia eesmärk on parandada vereringet ja Qi energia liikumist mööda kehas asuvaid meridiaane.

väga hea naturaalne teraapia, mida saab kasutada mitmete erinevate haiguste ravimisel nagu: lihaspinged, kroonilised valud, kaela- ja õlavalud, külmunud õlg või käsi jne.

Seljal asuvad akupunktuuri punktid on võimelised puhastama dumai’d, kõige suuremat chi energia kanalit, mille tulemusena stimuleeritakse kogu organismi vereringet, parandatakse kõigi siseorganite verevarustust ning kopsude funktsioneerimist. See sarnaneb olukorrale, kus võtame kammi ja teeme selle abil korda oma soengu. Niisamuti viiakse ka kogu organism puhtuse ja korra seisundisse. Sha täpid, mis ilmuvad kehale gua sha massaaži tagajärjel, annavad tunnistust sellest, et organismis on olemas haiguse tunnused. Räägitakse, et ”kui haigus on olemas, siis tähendab see seda, et on olemas ka sha täpid ning vastupidi, kui on olemas sha täpid, tähendab, et on olemas ka haigus.” Sha täppide kaotamine viib haiguse kõrvaldamisele. Gua sha massaaži abil toimub nn ”haiguse-eelse seisundi” likvideerimine, see on erinevate haiguste ennetuse ja ravi ökoloogiliselt puhas ”looduslik meetod”.

Gua sha massaaži tegemise järel seljale jäävate sha punktide sümptomid:

  • Lilla värv – soojusenergia patogeense faktori olemasolu.
  • Lillakaspunane värv – soojusenergia patogeense faktori olemasolu; chi energia liikumine takistatud, niiskuse mõju; maksa soojusenergia küllus
  • Lillakasmust värv – jing-energia puudujääk, niiskuse patogeense faktori mõju, väliste patogeensete faktorite olemasolu.
  • Punane värv – vere kuumus, kopsude kuumus.
  • Terakujulised jäljed – organismi raske seisund, mis on seotud külma mõjuga, külm emakas, külm kõht.

Lisainfo

Kestvus

60 min, 90 min