Diabeetiline sokk

123,00

Kuigi mitte kõik diabeetikud ei pea kandma diabeetilisi sokke, on diabeediga inimestel tundlikud jalad, nad kannatavad jalgade mitmesuguste seisundite all ja peavad oma jalgu rohkem kaitsma kui teised. Diabeetilistel sokkidel on ainulaadsed disainiomadused, mida tavalistes sokkides ei leidu, mis kaitsevad diabeetilist jalga täiendavate probleemide tekkimise eest ning aitavad neid mugavalt ja tervena hoida. Sobiva sokipaari kandmine on sama oluline kui diabeetiliste kingade kandmine!

Kirjeldus

Enamik diabeediga inimesi kannatab diabeetilise neuropaatia ja perifeersete veresoonte haiguste all. Neuropaatia põhjustab närvide kahjustamisega jalgade tunnetuse kaotust, mistõttu võib tekkida tõsiseid infektsioone ja tüsistusi. Perifeerne veresoontehaigus põhjustab veresoonte kitsenemist, vähendades vereringet jalgades. Verevoolu vähenemine aeglustab aga haavandite paranemist, mis suurendab veelgi  haavandite tekkimise võimalust.

Pehmed, hästi veniva mansetiga sokid on sobilikud probleesetele ja tundlikele jalgade heaolu tagamiseks. Sokid on soovituslikud rasedatele, vanuritele, diabeedikutele, ödeemidele ja muudele vereringeprobleemide korral.

Sokkidel on pehme mansetiosa, õmblusteta varbaosa, et ei tekiks ebamugavust, hõõrdumist ja valu sokki kandes. Sellised sokid toimivad lõõgastavalt, leevendavad paistetust. Sokid hoiavad tundlikud jalad soojad ja terved.