• “Luwei” tee on loodud vastavalt TCM (traditsiooniline hiina meditsiin) põhimõtetele, mis käsitlevad ravimite ja toidu ühtsust, Hiina kordütsepsidest pärit tooraine töötlemise parima kaasaegse tehnoloogia, Pu erhi tee (vanuses 3 aastat ja rohkem) abil. Tee eristub rikkaliku, värske, originaalse aroomi ja magusa maitse poolest. Regulaarsel kasutamisel parandav puer tee parandab seedimist, aitab eemaldada kehakaalu, vähendab veres lipiidide hulka, reguleerib arteriaalset vererõhku. Teel on ka võõrutus- ja kosmeetiline toime, see täiendab elutähtsat energiat, on tõhus diureetikum.
 • Kuigi mitte kõik diabeetikud ei pea kandma diabeetilisi sokke, on diabeediga inimestel tundlikud jalad, nad kannatavad jalgade mitmesuguste seisundite all ja peavad oma jalgu rohkem kaitsma kui teised. Diabeetilistel sokkidel on ainulaadsed disainiomadused, mida tavalistes sokkides ei leidu, mis kaitsevad diabeetilist jalga täiendavate probleemide tekkimise eest ning aitavad neid mugavalt ja tervena hoida. Sobiva sokipaari kandmine on sama oluline kui diabeetiliste kingade kandmine!
 • Haicao Gai kaltsiumi pehmed kapslid on toodetud rohelistest Liucao vetikatest, mida leidub looduslikult meres. Eksklusiivse töötlemistehnoloogia juurutamine annab võimaluse omandada täiesti uus toode, et taastada normaalne kaltsiumi sisaldus organismis. Samuti sisaldab see arvukalt vitamiine, sealhulgas beetakaroteeni, C, E, B ja teisi, koos kaltsiumiga ka selliseid mineraale nagu magneesium, jood, raud, seleen, tsink jt.
 • Paljud inimesed kannatavad selja-, jala- ja põlvevalusid, kusjuures põhjust sageli ei leita. Sel juhul võib probleemi selgust tuua jalatalla terviseuuring.Jalatalla terviseuuringu käigus hinnatakse surve jaotumist jalalaba erinevatele punktidele.Vale koormuse jaotumine võibki tekitada vaevusi kogu kehal: valutav selg, puusapiirkond, põlved, valud kannas või tallapiirkonnas, krambid jäsemetes. Nii mõnigi kord ei teata, miks jalad väsivad nii kõndides kui ka seistes. Seegi võib olla märk valest koormuse jaotumisest.Sageli tekivad probleemid inimestel, kellel koormus jalgadele on tavapärasest suurem  – sportlased, inimesed, kes töötavad seistes jne. Samuti võib tekitada vale survejaotumist ülekaal, kõrgete kontstega kingade kandmine, vanus, ülekaal – seega põhjuseid on palju, kuid lahendus ebamugavusest vabanemiseks võib olla üsna lihtne - õiged jalanõud või veelgi lihtsam, sobivad tallatoed või muud lihtsalt kasutatavad abivahendid.
 • Linchzhi kapslid - peamisteks koostisosadeks on Linchzhi askospooride pulber ja hiina Korditsepsi e. hiina kedristõlviku (Cordyceps sinensis) mütseeliumi pulber. Nanotehnoloogia abil on lähtekomponentide rakumembraanid lõhustatud, mis on oluliselt tõstnud toote efektiivsust.
 • Bioenergeetiline massaaž ühendab hiina meditsiini traditsiooniliste õpetuste põhimõtteid, mis käsitlevad meridiaane ja siseorganeid, kaasaegse teaduse uusimate saavutustega sellistes valdkondades nagu bioinformaatika, bioenergeetika ja neuroloogia. Bioenergeetiline massaaž simuleerib füsioteraapiate ja traditsioonilise hiina meditsiini tehnikaid, näiteks: *Nõelravi *Gua Sha *Tui Na massaaž *Moxa *Vaakumravi e. kupud
 • Kooslus klassikalisest idamaade teraapiast ja uusimast lääne tehnoloogiast. Kasutatud on ühes seadmes kiropraktika, nõelravi, moksibutsiooni (infrapunasoojus) põhimõtteid. Sellise koosluse tulemusel on võimalik leevendada kehas valu ja stressi põhjustavaid probleeme. Regulaarne voodi kasutamine aitab taastada ja säilitada selgroo paindlikkust ja head üldist seisundit. Nõelravi lõdvestab lihaseid, moksibutsioon suunab kehasse infrapunakiirgust, stimuleerides vereringet ja leevendades lihaspingeid. See soojus eraldub sisemiste ja väliste projektorite kaudu, mis moodustavad osa madratsist. Voodi ergonoomiline disain võimaldab mugavat juurdepääsu kõigile kehaosadele, saavutades sel moel  kehamassaaži vajalikus sügavuses.
 • Surveteraapia abil on võimalik väga lihtsal viisil parandada vere-ja lümfiringet. Häid tulemusi saadakse veenilaienditest tekkinud vaevuste korral, väsinud jalgade puhul, reuma korral ja raskustunde puhul jalgades. Pressoteraapia lõdvestab lihaseid, vähendades lihaste väsimust ja hoides ära valu ja krampe. Surveteraapia abil võib saada lahenduse seedeprobleemidele, kui teraapiat tehakse kõhupiirkonnale, stimuleerib see soolestiku peristaltikat ja leevendab kõhukinnisust. Ka sportlased kasutavad füüsilise vormisoleku parandamiseks surveteraapiat - see on lahendus lihaste ja liigeste toonuse tõstmiseks.
 • Fohow Corporation viis läbi uuringud, mis viisid Meigui puuviljapasta (algselt nimega roosi oligosahhariidid) tootmiseni. Oligosahhariidid on lahustumatud orgaanilised ühendid, mis klassifitseeritakse süsivesikuteks (sahhariidideks), mida nimetatakse ka prebiootikumideks. Oligosahhariidid mängivad olulist rolli inimese soolestikus, pakkudes soole mikro-floora arenguks soodsaid tingimusi, toites kasulikke probiootilisi baktereid ja stimuleerides nende kasvu. Värsked uuringud tõestasid, et oligosahhariidid on võimelised baktereid ja viirusi organismist eemaldama. Kui organismis on piisavalt oligosahhariide, tugevneb immuunsussüsteem, paraneb ainevahetus, mineraalide tasakaalu korral eemaldatakse toksiine seedetraktist palju kiiremini, mis on pärast antibiootikumikuuri eriti oluline. Tootel on meeldiv maitse ja ilmne toime, seda kasutatakse tervishoiu eesmärkidel. Dieeti on võimalik lisada suhkru asemel. Seda on võimalik regulaarselt kasutada.
 • Suu kaudu manustatav vedelik “Sanqing” on kõige tõhusam looduslik toode, mis on loodud Hiinas organismi puhastamiseks. Toodet soovitatakse hüperlipeemia all kannatavatele inimestele, seedetrakti põletiku, akne, pigmendilaikude korral. Organismi täielik puhastamine ja toksiinide eemaldamine on tagatud juhtudel, kui suukaudset vedelikku kasutatakse puuviljapastaga "Meigui". Funktsionaalsed efektid: puhastab soolestikku, puhastab toksiine organismist, puhastab verest lipiide, leevendab kõhukinnisust, tulemuslik enteriidi ja gastriidi korral.
 • On traditsioonilise hiina meditsiini tänapäevase tehnoloogia uhkus. Phoenix on immuunsussüsteemi bioloogiline regulaator inimkehale. Seda kasutatakse laialdaselt tõhusa ennetava meetmena ning onkoloogiliste, kardiovaskulaarsete , endokrinoloogiliste, seedetrakti haiguste, viirushaiguste, närvisüsteemi kurnatuse, allergiate korral. Suukaudse vedeliku tootmisel kasutatakse Hiina Cordycepsi, mis kasvab Hiinas, Qinghai-Tiibeti mägedes. See toode sisaldab ka teisi kõrgemaid seeni: Linchzhi, aromaatset seent ja muid komponente. Suukaudse vedeliku Phoenixi tootmisel kasutatakse kõige uudsemaid rakkude jagamise ja ekstraheerimise meetodeid: multifunktsionaalne ekstraheerimine madalal temperatuuril, mitme komponendi puhastamine, koloniaalkromatograafia ja vaakumkontsentratsioon.
 • Suukaudne vedelik Sanbao on välja töötatud suukaudse vedeliku Phonix baasil, sisaldab 80%  korditsepsi, mägisipelga ja läikvaabiku ekstrakti. Igas pudelis on mõned sipelgaekstrakti terad. Tootmine hõlmab sipelgaid nende rakumembraanide külmutamise ja tükeldamise teel, kasutades sub-nanomeetrilisi tehnoloogiaid koos krioekstraheerimisega.
Go to Top