• Kuigi mitte kõik diabeetikud ei pea kandma diabeetilisi sokke, on diabeediga inimestel tundlikud jalad, nad kannatavad jalgade mitmesuguste seisundite all ja peavad oma jalgu rohkem kaitsma kui teised. Diabeetilistel sokkidel on ainulaadsed disainiomadused, mida tavalistes sokkides ei leidu, mis kaitsevad diabeetilist jalga täiendavate probleemide tekkimise eest ning aitavad neid mugavalt ja tervena hoida. Sobiva sokipaari kandmine on sama oluline kui diabeetiliste kingade kandmine!
  • Paljud inimesed kannatavad selja-, jala- ja põlvevalusid, kusjuures põhjust sageli ei leita. Sel juhul võib probleemi selgust tuua jalatalla terviseuuring.Jalatalla terviseuuringu käigus hinnatakse surve jaotumist jalalaba erinevatele punktidele.Vale koormuse jaotumine võibki tekitada vaevusi kogu kehal: valutav selg, puusapiirkond, põlved, valud kannas või tallapiirkonnas, krambid jäsemetes. Nii mõnigi kord ei teata, miks jalad väsivad nii kõndides kui ka seistes. Seegi võib olla märk valest koormuse jaotumisest.Sageli tekivad probleemid inimestel, kellel koormus jalgadele on tavapärasest suurem  – sportlased, inimesed, kes töötavad seistes jne. Samuti võib tekitada vale survejaotumist ülekaal, kõrgete kontstega kingade kandmine, vanus, ülekaal – seega põhjuseid on palju, kuid lahendus ebamugavusest vabanemiseks võib olla üsna lihtne - õiged jalanõud või veelgi lihtsam, sobivad tallatoed või muud lihtsalt kasutatavad abivahendid.
  • Kooslus klassikalisest idamaade teraapiast ja uusimast lääne tehnoloogiast. Kasutatud on ühes seadmes kiropraktika, nõelravi, moksibutsiooni (infrapunasoojus) põhimõtteid. Sellise koosluse tulemusel on võimalik leevendada kehas valu ja stressi põhjustavaid probleeme. Regulaarne voodi kasutamine aitab taastada ja säilitada selgroo paindlikkust ja head üldist seisundit. Nõelravi lõdvestab lihaseid, moksibutsioon suunab kehasse infrapunakiirgust, stimuleerides vereringet ja leevendades lihaspingeid. See soojus eraldub sisemiste ja väliste projektorite kaudu, mis moodustavad osa madratsist. Voodi ergonoomiline disain võimaldab mugavat juurdepääsu kõigile kehaosadele, saavutades sel moel  kehamassaaži vajalikus sügavuses.
  • Surveteraapia abil on võimalik väga lihtsal viisil parandada vere-ja lümfiringet. Häid tulemusi saadakse veenilaienditest tekkinud vaevuste korral, väsinud jalgade puhul, reuma korral ja raskustunde puhul jalgades. Pressoteraapia lõdvestab lihaseid, vähendades lihaste väsimust ja hoides ära valu ja krampe. Surveteraapia abil võib saada lahenduse seedeprobleemidele, kui teraapiat tehakse kõhupiirkonnale, stimuleerib see soolestiku peristaltikat ja leevendab kõhukinnisust. Ka sportlased kasutavad füüsilise vormisoleku parandamiseks surveteraapiat - see on lahendus lihaste ja liigeste toonuse tõstmiseks.
Go to Top