Massaažid

Mõnikord on massaaži ainus eesmärk aidata  lõõgastuda ja enesetunnet parandada. Sageli aga on eesmärgiks leevendada konkreetseid probleeme. Terapeutilised massaažid on mõeldud lihaste lõdvestamiseks, valu leevendamiseks, stressi vähendamiseks, ainevahetuse parandamiseks, samuti närvisüsteemi või konkreetsete organite mõjutamiseks.

Erinevat tüüpi massaažid erinevad kasutatavate käeliigutuste, masseeritavate kehaosade, rakendatava survetugevuse aga ka massaažiterapeudi poolt kasutatavate instrumentide poolest.

Erinevate massaažide puhul lähtutakse erinevatest tehnikatest ja teooriatest. Näiteks arvatakse traditsioonilises hiina meditsiinis, et massaaž parandab kehas energia liikumist.

Tänapäeval on kasutatusel palju massaažimeetodeid ja vahendendeid, alates erinevatest õlidest kuni elektrimassaažitoolide ja -laudadeni. Järgnevalt kirjeldame massaaživorme, mida oma külastajatele pakume.

Kontaktivaba-massaaživoodi

Kooslus klassikalisest idamaade teraapiast ja uusimast lääne tehnoloogiast. Kasutatud on ühes seadmes kiropraktika, nõelravi, moksibutsiooni (infrapunasoojus) põhimõtteid. Sellise koosluse tulemusel on võimalik leevendada kehas valu ja stressi põhjustavaid probleeme. Regulaarne voodi kasutamine aitab taastada ja säilitada selgroo paindlikkust ja head üldist seisundit..

  • Vereringe stimuleerimine
  • Leevendab väsimuse sümptomeid
  • Tugevdab immuunsüsteemi