Kompressioontooted Avicennumilt

Esmapilgul ei erine moodsad kompressioonsukad tavalistest daamide sukkadest. Tegelikkuses valmistatakse neid aga hoopis teistsuguse tehnoloogiaga kui moesukki. Peamine erinevus, mis annab kompressioonsukkadele meditsiinilise toime, on jalale avaldatav surve. Rõhk nõrgeneb järk-järgult pahkluust ülespoole, aidates veenidel verd tagasi südamesse transportida.

Venoossed probleemid avalduvad järgmiselt:

 • Raskustunne jalgades, eriti õhtul.
 • Jalgade turse pärast pikaajalist seismist või voodis viibimist.
 • Jalade turse raseduse ajal, sooja ilmaga.
 • Nähtavad “veenilaiendid” naha all.
 • Turse, mis ei kao üle öö.

Kompressioonsukkade on ka lühiajaline vajadus:

 • Pikad reisid
 • Pärast veenide sklerotiseerimist
 • Pärast esteetilisi operatsioone (nt ämblikveenide eemaldamine)
 • Pärast sünnitust
 • Ennetavalt, pärast operatsioone erinevates meditsiinivaldkondades

Kompressioonsukkade kandmine veeniprobleemide ennetamiseks:

 • Veenilaiendite esinemise perekonnas
 • Riskantsete elukutsed (autojuhid, õed, ettekandjad, juuksurid, ehitustöölised, masinaoperaatorid)
 • Kõrgete kontsade sagedane kandmine

Kvaliteet on Avicenum sukatoodete valmistamisel esmatähtis. Teeme koostööd ja tarnime materjale ainult pikkade traditsioonidega Euroopa ettevõtelt. Tarnijad: Šveitsist, Saksamaalt või Prantsusmaalt.

Peamiselt kasutame nailon 6.6, mikrokiudu, pika klambriga kammitud puuvilla ja LYCRA®t jalasõbralike sukatoodete valmistamisel.

Nailon 6.6

Materjaliks kasutatakse vaid Šveitsi, Itaalia ja Prantsusmaa juhtivate tootjate kvaliteetset PAD 6.6 polüamiidlõnga.

Mikrokiud (mikrofiiber)

Mikrofiiber on polüamiidlõng, mille ristlõikes on palju gosameerikiude. Mikrokiudtooted on moodsa sametise pehmusega, meeldivad katsuda, mugavad kanda ja pikema kasutusajaga.

Pika klambriga kammitud puuvill.

Puuvillatoodete tootmiseks kasutatakse eranditult pika klambriga kammitud puuvilla. Sellisest puuvillast kiud on kolm korda pikemad kui tavalisel puuvillal, tagades seega kangas küllaldase kattuvuse. Materjal pikendab ka toodete eluiga.

LYCRA®


LYCRA®-ga tähistatud sukatooted on elastsed, kinnitudes ideaalselt kehale ja on pikema elueaga. LYCRA® Leg Care logo viitab toodetele, mis mõjutavad positiivselt kogu organismi energiat ja vitaalsust. Kerge järk-järguline kompressioon kogu sääre ulatuses tagab kogu päeva jooksul jalgade massaaži, vähendades väsimust ja parandades vereringet. Sukatooted on mõeldud igas vanuses kandjale, pakkudes elegantset ja kaasaegset välimust, mugavust ja liikumisvabadust.

Kahekordselt kaetud LYCRA®


Kahekordse kaitsekiududega LYCRA® aitab suurendadamugavust (paljas elastaan võib ärritada tundlikku nahka) ning pikendab toote eluiga.

Tootmisel kasutame parimaid materjale, töötleme neid hoolikalt ja lisame uudseid lisaväärtusi.

Sanitized® Silver antimikroobne viimistlus.


Sanitized® Silver viimistlus (aktiivne biotsiidiaine: hõbenitraat) kaitseb ebameeldivate lõhnade eest; takistab bakterite, hallituse ja seente kasvu; säilitab naha bioloogilise tasakaalu ja tagab toote hügieenilise värskuse; toimib deodorandina ning aitab seega kaasa kasutaja nii füüsilisele kui psühholoogilisele mugavusele.

Sanitized® Silver Silver viimistlus on nahale ja keskkonnale ohutu, dermatoloogiliselt testitud ja sertifitseeritud OEKO-TEX® poolt. Pesemisega ei eemaldu viimistlus. Kasutatakse maailmas liidripositsioonil oleva Šveitsi firma Sanitized® hõbenitraati. Pesemisel viimistlus ei eemaldu.

Skintex® Active Care mikrokapslid.

Skintexi tehnoloogia sisaldab mikrokapsleid, mis sisaldavad aktiivseid looduslikke koostisosi, mis eralduvad nahale
kontrollitud kiirusega kindla aja jooksul, andes tarbijatele palju eeliseid.

Kosmeetotekstiilide saamise üks strateegia on mikrokapseldamise tehnika. Mikrokapslit saab kasutada lõhnaainete, nahka pehmendavate ainete, antimikroobsete ainete kandmiseks jne.

Skintex® Active Care mikrokapslid moodustavad kangakiudude vahel erilise sideme. Loodusliku kitosaani kapslitega, mis pärinevad merekrevetikate kestadest, masseeritakse pidevalt jalgu, samaaegselt erit nahka toimeaineid. Tooted on dermatoloogiliselt testitud ja valmistooteid saab kasutada otseses kokkupuutes nahaga. Mikrokapsli toime püsib pärast mitut pesemist.

Tselluliidi vastane toime.


Kofeiini, punase vetika, retinooli või E-vitamiini ekstraktidega mikrokapslid. Need koostisosad aitavad leevendada tselluliiti ja soodustavad rasva loomulikku lagundamist. Tasakaalustatud naha niisutamine saavutatakse mikrokapslite abil, mis sisaldavad aprikoosi-, kibuvitsa- ja sheavõid.

Jalgade raskustunde vastane toime.


Greibi-, sidruni-, piparmündi-, tüümiani- ning küpressi- ja uurea ekstraktidega mikrokapslid taastavad ja toidavad nahka järk-järgult. Greip taastab vananenud naharakud; sidrun annab väsinud jalgadele värskuse ja vitaalsuse; mentool on tuntud oma värskendava ja jahutava toime poolest; tüümian desinfitseerib nahka õrnalt; küpress parandab vereringet ja vähendab higistamist; uurea niisutab nahka ja on antimikroobse toimega.

DeoSoft niisutav toime: „pehme puudutus“.

DeoSoft on viimistlusvorm, mida ettevõte tarnib Šveitsist. Tänu DesSoftile on meie tooted veelgi pehmemad ja sametisemad. Viimistlus suurendab ka tekstiilkiudude imavust, mis seejärel eemaldavad paremini higi ja niiskuse kehast. See efekt on püsiv ja on pesemisele vastupidav.